Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Informacje dla studentów ubiegajacych się o stypendia

Informacje dla studentów ubiegajacych się o stypendia

Studenci, którzy zamierzają ubiegać się o świadczenia w roku akademickim 2020/21 proszeni są o złożenie wniosków w następujący sposób:

Dziekanat, pokój 34

Uwaga! Liczy się data wpłynięcia dokumentów do dziekanatu!

Dziekanat, pokój 34

Dokumenty potwierdzające osiągnięcia takie jak np. dyplomy, certyfikaty powinny być skserowane a oryginały okazane pracownikowi dziekanatu w celu potwierdzenia za zgodność bądź załączone do dokumentów w osobnej koszulce w przypadku zostawienia wniosku w skrzyni bądź przesłania pocztą. Oryginalne dokumenty będzie można odebrać w dziekanacie osobiście bądź na mailową prośbę studenta, zostaną odesłane pocztą na wskazany w mailu adres.

Zaświadczenia potwierdzające osiągnięcia należy złożyć w oryginale.

Dziekanat, pokój 34

Uwaga! Liczy się data wpłynięcia dokumentów do dziekanatu!

Dokumenty według powyższych wytycznych, można osobiście złożyć w dziekanacie, wrzucić do skrzyni znajdującej się przed dziekanatem bądź przesłać drogą pocztową na adres:

Dziekanat, pokój 34

Dokumenty będące własnością studenta bądź członka jego rodziny (np. umowy, świadectwa pracy, PITy, akty urodzenia rodzeństwa) powinny być skserowane. Oryginały dokumentów należy okazać w Dziekanacie w celu potwierdzenia za zgodność bądź załączone do dokumentów w osobnej koszulce w przypadku zostawienia wniosku w skrzyni bądź przesłania pocztą. Oryginalne dokumenty będzie można odebrać w dziekanacie osobiście bądź na mailową prośbę studenta, zostaną odesłane pocztą na wskazany w mailu adres.

Wszelkiego rodzaju zaświadczenia np. zaświadczenia z Urzędu Skarbowego o dochodach za 2019, zaświadczenia z ZUS/KRUS o składkach zdrowotnych za 2019 r., zaświadczenia z zakładów pracy potwierdzających zatrudnienie należy złożyć w oryginale!

Uwaga!

Rejestracja wniosków dostępna jest od 07 września br.

Dokumenty należy złożyć w dziekanacie do 05 października br.

W przypadku złożenia wniosku o stypendium  socjalne lub stypendium dla osób niepełnosprawnych po 05 października 2020 r., stypendium zostanie przyznane od następnego miesiąca po dacie złożenia wniosku lub doręczenia brakujących dokumentów!

data utworzenia/modyfikacji: 22 wrzesień 2020 o 12:58:56autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak