Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Obowiązkowe szkolenie BHP

Obowiązkowe szkolenie BHP

Szkolenie bhp tylko formie e-learningu

Szanowni Państwo,
Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jest obowiązkowe dla wszystkich studentów i doktorantów pierwszego roku na studiach (pierwszego stopnia, drugiego stopnia) oraz doktoranckich.
Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.
Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 1 października do 30 listopada 2020 r.

Instrukcja logowania

Instrukcja logowania EN

data utworzenia/modyfikacji: 06 październik 2020 o 12:02:26autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak