Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Rozliczenie semestru zimowego - wpis warunkowy

Rozliczenie semestru zimowego - wpis warunkowy

INFORMUJEMY, ŻE OD SEMESTRU ZIMOWEGO 2019/2020 NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM NIE WYDAJE SIĘ KART OKRESOWYCH OSIĄGNIĘĆ. WAŻNE JEST ZATEM SPRAWDZANIE PRZEZ STUDENTA PRAWIDŁOWOŚCI UZYSKANEJ OCENY W SYSTEMIE USOS.

W przypadku niezaliczenia jakiegoś przedmiotu,  należy złożyć wniosek o wpis warunkowy na następny semestr w terminie do 28.02.2020.

wniosek o wpis warunkowy

Warunkiem uzyskania zgody na wpis warunkowy na następny semestr jest uzyskanie pozytywnych ocen z przedmiotów za minimum 10 ECTS.

Niezaliczone przedmioty są do powtórzenia w kolejnym semestrze letnim, za odpłatnością. Stawka opłat wynosi 11 zł/ godz. zajęć (np. zajecia 30 g - 330 zł).

data utworzenia/modyfikacji: 22 luty 2020 o 10:52:27autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak