Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku studiów licencjackich WNS

Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku studiów licencjackich WNS

Szkolenie biblioteczne 2020/21 (e-learning) dla studentów I roku studiów licencjackich jest otwarte.

Termin realizacji szkolenia mija 31 maja 2021 roku, ale zachęcamy do zapoznania się ze szkoleniem i rozwiązania testu już teraz. Informacje tam zawarte przydadzą się Państwu przy korzystaniu z zasobów  Biblioteki WNS oraz Biblioteki Uniwersyteckiej.

Aby zaliczyć szkolenie należy obowiązkowo zapoznać się z pokazem udostępnionym w sekcji „Szkolenie biblioteczne 2020/21” (na platformie Centrum Kształcenia na Odległość), a następnie rozwiązać test.

Szczegółowe informacje oraz klucz dostępu zostały wysłane drogą mailową.

data utworzenia/modyfikacji: 02 grudzień 2020 o 10:13:13autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak