Znajdujesz się w: Strona główna > Studenci > Aktualności > Przypominamy o obowiązkowym szkoleniu BHP dla I roku I, II i III stopnia

Przypominamy o obowiązkowym szkoleniu BHP dla I roku I, II i III stopnia

UWAGA STUDENCI I ROKU

w roku akademickim 2019/20

(pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich oraz studiów doktoranckich)

Zbliża się koniec terminu obowiązkowego szkolenia BHP

odbywającego się tylko w formie e-learningu

Szanowni Państwo,

Obowiązkiem każdego studenta pierwszego roku (pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich) oraz doktoranckich studiujących na Uniwersytecie Wrocławskim w roku akademickim 2019/20 jest udział w szkoleniu bhp oraz ppoż. Przedmiotowy kurs jest obowiązkowy i kończy się testem zaliczeniowym. Protokół z odbytego szkolenia stanowi podstawę zaliczenia szkolenia. UWAGA : Dział BHP oraz Ochrony Ppoż. nie przepisuje zaliczeń.

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej trwa od 1 października do 30 listopada 2019 r.

Instrukcja logowania do szkolenia wstępnego bhp dla studentów i doktorantów

ATTENTION FIRST-YEAR STUDENTS of academic year 2019/20

data utworzenia/modyfikacji: 21 listopad 2019 o 11:10:28autor:  mgr inż. Agnieszka Wawrzyniak